Tripwolf

Android için Seyahat Rehberi Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 34 MB
  • Version 3.0.3
  • Dil TR / EN
  • Firma tripwolf
Tripwolf uygulamasını Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza yükleyerek, seyahate çıkarken mükemmel bir planlama yapmanıza ve gideceğiniz yerde görmeniz gereken yerleri size önerecek olan harika bir uygulamaya sahip olabili

Tripwolf uygulamasını Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza yükleyerek, seyahate çıkarken mükemmel bir planlama yapmanıza ve gideceğiniz yerde görmeniz gereken yerleri size önerecek olan harika bir uygulamaya sahip olabilirsiniz. Bu uygulama sayesinde gittiğiniz yerde görmeniz gereken her yeri görebilecek ve unutulmaz bir tatil geçirebileceksiniz.

Eğer tatile çıkacak ve daha önce hiç gitmediğiniz yerlere gidecekseniz, çok iyi bir tatil planı yapmalısınız. Ancak gideceğiniz yer ile ilgili pek de fazla bir bilgiye sahip değil iseniz doğru tatil planlamasını nasıl yapacaksınız? Tabi ki Tripwolf uygulaması ile yapacaksınız.

Uygulamada dünyanın her yeri ile ilgili planlama yapabileceğiniz yerleri bulabileceksiniz. Tatil için en iyi yol göstericiniz olacak olan bu mükemmel uygulamada bulunan yerleri inceleyecek ve nasıl ulaşım sağlayabileceğinizi harita ile görebileceksiniz. Gittiğiniz yerlerdeki en popüler ve mutlaka görülmesi gereken yerleri, restoranları, otelleri, mağazaları, gece kulüplerini uygulamada bulabilecek ve bu yerler ile ilgili ziyarette bulunan insanların yaptıkları değerlendirmeleri alabileceksiniz. Üstelik bu harika uygulama tamamen ücretsizdir.

Daha Fazla Göster
Tripwolf indir
DİĞER SÜRÜMLER